Świetny występ naszych pływaków w Mławie!!!

Nasi pływacy na zawodach w Mławie pokazali wielką moc! Zaledwie 5 zawodników wywalczyło aż 17 medali, w tym 10 złotych. Klasyfikację generalną za najlepsze starty wygrała Karolina Piechowicz (14 l.) i Magda Lis (13l.). Drugie miejsce zajęła Martyna Pieńkowska (10 l.), a trzecie Ignacy Choroszewski (11 l.). Nasz dorobek medalowy był dziełem następujących zawodników: Lis Magdalena 4 złote, 1 srebrny, Karolina Piechowicz 3 złote, Martyna Pieńkowska 1 złoty, 2 srebrne, Ignacy Choroszewski 1 złoty, 2 srebrne i 1 brąz, Nikola Filipczak (13l.) 1 złoty i 1 brąz. Poza medalami najważniejsze były jednak bardzo dobre wyniki, które potwierdziły, że nasi pływacy są w ścisłej czołówce Polski. Na pochwałę zasługuje też wracająca po długiej przerwie Nikola Filipczak, która zaskoczyła wszystkich (włącznie z trenerem) świetnymi wynikami na 50 m stylem motylkowym i grzbietowym.