9 medali naszych zawodników na zawodach w Olsztynie!

Na 9 zdobytych medali 6 było koloru złotego, 1 srebrnego i 2 brązowego. Klub Płetwal Szczytno reprezentowało 9 pływaków oraz 3 startujących poza konkurencją. 13-to latkowie to: Chmieliński Nikodem, Choroszewski Iwo, Kłosiński Jędrzej, Wiciak Radosław, Dymerska Weronika, Piórkowska Zuzanna i Dziatkowiak Zofia. 12-to latków reprezentowali Piechowicz Karolina i Czerniawski Tobiasz. Poza konkurencją wystąpiły Lis Magdalena, Filipczak Nikola i Dymerska Magdalena. Wszyscy nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe jednak najlepszymi zawodnikami okazali się Karolina Piechowicz (12 lat) i Iwo Choroszewski (13 lat), którzy wygrali klasyfikację generalną i zdobyli po 4 medale. Dziewiąty medal (brązowy) wywalczyła sztafeta 13-to latków w konkurencji 4x50 m stylem dowolnym.

Dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Dymerskiej tutaj memy obejrzeć zdjęcia z Mistrzostw: